Loading...
امروز : شنبه 05 مهر 1399
محافظ نهال کارتن پلاست و بستر کشت

محافظ نهال کارتن پلاست و بستر کشت

144 ماه پیش
Active
Previous Next
محافظ نهال کارتن پلاست و بستر کشت_0
درختان در زندگی ما تاثیر دارند ما باید به خوبی آنها را شناخته و از این گنجینه ارزشمند محافظت کنیم.تنه درخت دارای یک سیستم عروقی است که بخشی اساسی از نشاط آن و رشد و نمو آن را دارا است.در ابتدای کاشت تنه درخت به سان یک نوزاد، بسیار حساس به شرایط و عوامل محیطی بوده و نیازمند توجه و رسیدگی است تا به درختی تنومند و سالم تبدیل گردد. 
این محافظ ها از جنس های مختلفی چون فلز،چوب ، پلاستیک و ... ساخته می شود.اما در این بین شرکت ایران کارتن پلاست با تولید محافظ نهال های بسیار شکیل و با دوام از جنس کارتن پلاست کشاورزان را در این امر یاری کرده است. 
یکی از زیبایی ها و مصارف کارتن پلاست استفاده به عنوان محافظ نهال های تازه کاشته شده می باشد. از محافظ درخت برای جلوگیری از آسیب رساندن به تنه و خرابکاری عمدی یا آسیب تصادفی استفاده می شود. کشاورزان برای محافظت نهال های خود از آسیب های محیطی از این محصول در اطراف نهال ها استفاده می کنند. 
بسترکشت کارتن پلاست یکی دیگر از محصولات پرکاربرد برای کشاورزان و مخصوصا گلخانه دارها می باشد.استفاده از بستر کشت در گلخانه ها نیز باعث شده محیطی عالی برای کشت انواع سیفی جات و میوه جات گلخانه فراهم گردد.این محصول به دلیل مقاومت بالا و ضد آب بودن از هدر رفت خاک و آب جلوگیری کرده و محیطی کاملا منظم و یکدست را در زیر پوشش گلخانه ایجاد می کند.بستر کشت تولیدی به دلیل داشتن یووی کاملا در برابر آفتاب مقاوم می باشد. 
از مزایای محافظ نهال و بستر کشت کارتن پلاست نسبت به سایر محافظ ها می توان به : 
- ضد آب بودن 
- مقاوم در برابر آفتاب و شرایط جوی گوناگون 
- سبک بودن و راحتی حمل و انقال از یک نقطه به نقطه دیگر 
- قابل استفاده در تعداد دفعات بالا و... اشاره کرد. 
 
جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید: 
تلفن تماس : 7-33745145-044 
www.irancartonplast.com 
پست الکترونیکی
email-address
شماره تلفن
email-address

آگهی های جدید

آگهی های مرتبط

Copyright © 2020